Vendet popullore

Spanjë — Moti sipas muajit, temperatura e ujit

Qytete, Spanjë
temperatura e ujit Spanjë (muajin aktual)
Playa-de-Las-Americas 22.8 °C
Golf del Sur 22.8 °C
Los Cristianos 22.8 °C
Kosta Adeje 22.8 °C
Guia de Isora 22.8 °C
Los Gigantes 22.8 °C
La Palma 22.8 °C
Adeje 22.8 °C
Santa Cruz de Tenerife 22.7 °C
Puerto de la Cruz 22.7 °C
Na tregoni dhe të ndajnë me miqtë tuaj!