Vendet popullore

Emiratet e Bashkuara Arabe — Moti sipas muajit, temperatura e ujit

Qytete, Emiratet e Bashkuara Arabe
temperatura e ujit Emiratet e Bashkuara Arabe (muajin aktual)
Fujairah 26.7 °C
Khor Fakkan 26.6 °C
Abu Dhabi- 25.7 °C
Palm Jebel Ali 25.6 °C
Ras Al Khaimah 25.5 °C
Jumeirah 25.5 °C
Dubai 25.4 °C
Sharjah 25.4 °C
Umm Al Quwain 25.4 °C
Ajman 25.4 °C
Na tregoni dhe të ndajnë me miqtë tuaj!