Vendet popullore

Seychelles — Moti sipas muajit, temperatura e ujit

Qytete, Seychelles
temperatura e ujit Seychelles (muajin aktual)
Siluetë 28.3 °C
Anse Volbert 28.2 °C
La Digue 28.2 °C
Praslin 28.2 °C
Beau Vallon 28.2 °C
Mahe 28.2 °C
Victoria 28.2 °C
Ste Anne Island 28.2 °C
Felicite 28.2 °C
Na tregoni dhe të ndajnë me miqtë tuaj!