Vendet popullore

Egjipt — Moti sipas muajit, temperatura e ujit

Qytete, Egjipt
temperatura e ujit Egjipt (muajin aktual)
Naama Bay 27.9 °C
Ras Muhammed 27.9 °C
Coral Bay 27.8 °C
Marsa Alam 27.8 °C
Sharm-el-Sheikh 27.7 °C
Safaga 27.6 °C
Sahl hashish 27.6 °C
Al-Qusayr 27.5 °C
Hurghada 27.4 °C
El Gouna 26.8 °C
Na tregoni dhe të ndajnë me miqtë tuaj!