Vendet popullore

Turqi — Moti sipas muajit, temperatura e ujit

Qytete, Turqi
temperatura e ujit Turqi (muajin aktual)
Mahmutlar 18.3 °C
Kargicak 18.3 °C
Alanya 18.3 °C
Avsallar 18.2 °C
Turkler 18.2 °C
Finike 18.2 °C
Anamur 18.2 °C
Konakli 18.2 °C
Kumluca 18.2 °C
Okurcalar 18.1 °C
Na tregoni dhe të ndajnë me miqtë tuaj!