Vendet popullore

Azerbaixhan — Moti sipas muajit, temperatura e ujit

Qytete, Azerbaixhan
temperatura e ujit Azerbaixhan (muajin aktual)
Astara 9.3 °C
Lankaran 9.1 °C
Neftçala 8.9 °C
Lobkatan 7.6 °C
Baku 7.6 °C
Mardakan 6.7 °C
Sumgayit 6.5 °C
Na tregoni dhe të ndajnë me miqtë tuaj!